Закрити оголошення

Синій SamsungПісля матчу-реваншу між південнокорейською Samsung Blue та європейською Fnatic команда, яку спонсорує Samsung, може відсвяткувати перемогу. Захоплюючий матч між двома титанами завершився чистою перемогою Samsung Blue на 42-й хвилині з рахунком 11:16 і різницею в 10 000 золотих. Синя команда Samsung вже один раз зустрічалася з Fnatic на цьогорічному Чемпіонаті світу з League Of Legends, коли не вистачила і зазнала поразки, через що, на відміну від своєї сестринської команди Samsung White, не може похвалитися чистим результатом, але все одно виграє другий груповий етап з чистою рукою.

Перед сьогоднішнім матчем з Fnatic Samsung Blue грали проти китайської LMQ, але, як і очікувалося, вони не отримали жодного шансу і після 47 хвилин матчу у південнокорейців були Dade (Kassadin) mid, Acorn (Maokai) top, Spirit (Rengar) jungle, Deft (Twitch) у лінійці ) ADC і Heart (Janna) підтримують. Сьогодні завершився другий груповий етап турніру, а з 3 жовтня нас чекає плей-офф, де ми знову спостерігатимемо за виступами обох команд Samsung.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Синій Samsung